حلقه ها (2017)

وحشت
  • 0 دیدگاه
  • 157 بازدید
0
حلقه ها (2017)

حلقه ها (2017)

داستان فیلم

حلقه‌ها (انگلیسی: Rings‎) یک فیلم فراطبیعی و وحشت روان‌شناختی و در اصل یک فیلم تخیلی است . توصیه نمیشود کسانی که زیر ۱۹ سال هستند این فیلم را ببینند.آمریکایی به کارگردانی فرانسیسکو خاویر گوتیرز و نویسندگی دیوید لاکا، جیکوب استس و آکیوا گلدسمن است که در فوریه ۲۰۱۷ منتشر شد. این سومین فیلم بلند در مجموعه فیلم‌های آمریکایی حلقه به‌شمار می‌رود که مستقل از فیلم‌های حلقه (۲۰۰۲) و حلقه دو (۲۰۰۵) است. از بازیگران آن می‌توان به ماتیلدا لوتز، الکس رو، جانی گالکی، ایمی تیگاردن و وینسنت دن آفریو اشاره کرد. حلقه‌ها در تاریخ ۳ فوریه ۲۰۱۷ در ایالات متحده به نمایش درآمد. بودجهٔ ساخت این فیلم ۲۵ میلیون دلار و فروش جهانی آن ۸۳ میلیون دلار بود.


داستان

سال 2013 ، مردی در هواپیما که برای سیاتل در معرض دید بود ، فاش کرد که وی فیلمبرداری نفرین شده سامارا مورگان را تماشا کرده است . یک مسافر دیگر فاش می کند که وی نوار را هم دیده است و از مرد می پرسد که آیا نسخه ای تهیه کرده است. او پاسخ می دهد که نکرد. لحظاتی بعد سامرا باعث سقوط هواپیما می شود.

دو سال بعد در سال 2015 ، استاد دانشگاه گابریل براون یک VCR را خریداری کرد ، و نوار ویدئویی را در داخل کشف کرد. در جاهای دیگر ، دانش آموز جولیا دوست پسرش هولت را به دانشگاه می بیند اما وقتی او را ارواح می کند نگران می شود . به زودی دختری وحشت زده با او تماس می گیرد: او نیز نگران هولت است. وقتی .....

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان