همه چیز در مورد صنعت نمایش برای فارسی زبانان
سایت WIMDB.IR  محلی برای ارائه اطلاعات کامل و فراگیر از صنعت سینما و تلویزیون است. 
اطلاعاتی در مورد فیلم ها، سریال ها، انیمیشن ها، مستند ها، فیلم های کوتاه چه به صورت شرح و معرفی این آثار و چه به صورت نقد و تحلیل از مواضع مختلف و یا ارائه مقاله های آموزشی و علمی در مورد این آثار.
همچنین سعی می شود اخبار مفید در این حوزه و گفت و گو های خواندنی را نیز در اختیار شما قرار دهیم.

این سایت یعنی The World Internet Movie Database ، پایگاه اطلاعات جهانی اینترنتی فیلم می باشد؛ امید که بتوانیم رضایت شما مخاطبین گرامی (اعم از محققین عزیز و فیلم دوستان محترم) را جلب نماییم.


کسب درآمد:

دوستان عزیز توجه کنید که می توانید با فعالیت در سایت، امتیاز بگیرید، و این امتیازات در پروفایل شما مشخص است، در مقابل امتیازات، درآمد و پول کسب کنید!!

هر 10 امتیاز= 1 تومان می باشد

زمانی که امتیاز شما به 450هزار امتیاز برسد، پرداخت پول به شما صورت می گیرد . و از آن به بعد نیز به ازای هر 450هزار  اضافه، پرداخت صورت می گیرد.


**میزان امتیازات برای هر فعالیت:

امتیاز کامنت: 5

نقد سازنده: 3

دعوت دوستان: 8

پیشنهاد سازنده: 4

مطلب و مقاله: 10

امتیاز ستاره: 4

دیدن صفحات(10 ثانیه) : 2

** توجه بفرمایید: در صورتی که کامنت ها و نظرات و پیشنهادات و مقالات شما دارای محتوای بی ارزش باشد، ظرف 72 ساعت، توسط ناظرین، حذف می شود. 

نشان ویژه فعالیت: 

بعد از کسب 5 میلیون امتیاز، نشان ویژه «فعال فرهنگی» و جوایز نفیس همراه آن را از موسسه فرهنگی هنری ققنوس دریافت می کنید. توجه نمایید که این نشان، حقیقی است و نه یک نشان و عکس که در پروفایل شما نمایش داده شود!! (کاری که برخی از سایت ها می کنند!) و به همراه جوایز در هر جای ایران عزیز که باشید برای شما ارسال می شود 
  
با نظرات سازنده خود و ارسال مطالب ارزنده خود، ما را در بهتر نمودن این پایگاه اطلاعات، یاری نمایید.