دختری در قطار (2015)

معمائی
  • 0 دیدگاه
  • 700 بازدید
8
دختری در قطار (2015)

دختری در قطار (2015)

داستان فیلم

دختری در قطار (۲۰۱۵) (به انگلیسیThe Girl on the Train) یک رمان دلهره‌آور اثر پائولا هاوکینز نویسنده بریتانیایی است.


خلاصه داستان:

داستان توسط راوی اول شخص و از زاویه دید سه زن:  راشل، آنا و مگان نقل می‌شود.

راشل واتسون زنی سی و دوساله و الکلی است که دورهٔ سختی از زندگی‌اش را می‌گذراند. تام، شوهر سابقش دو سال پیش او را به خاطر معشوقه‌اش ترک کرده است. الان او و آنا ازدواج کرده و یک دختر دارند. بهر حال تام، آنا را هم فریب می‌دهد و با همسایهٔ متاهل‌اش مگان هیپ‌ولرابطه دارد.مگان باردار است و فکر می‌کند که تام پدر  بچه‌اش است.

در حالیکه راشل هر روز با قطار به لندن رفت‌وآمد می‌کند،  متوجه زوج زیبایی می‌شود و به آنها که ظاهراً شاد هستند حسادت می‌کند. آنها را تماشا کرده و در مورد زندگی آنها خیال‌پردازی می‌کند. گرچه هرگز با آنها گفتگو نکرده است، اما عقیده دارد آنها زوج کامل هستند. روزهای بعدی در روزنامه خبری را در مورد گم‌شدن زنی می‌خواند و متوجه می‌شود که آن زن-مگان است. راشل نگران می‌شود نکنددر روز حادثه در حالی که مست و خراب بوده بلایی سر مگان آورده باشد، و شروع به تحقیق در مورد ماجرا می‌کند.راشل برای نزدیک شدن به اسکات شوهر مگان به او  دروغ می‌گوید و با مستی‌های مکرر موجب پریشانی هر دوی تام و آنا می‌گردد.

زمانی که آنا مدارکی در مورد رابطه داشتن تام با مگان پیدا می‌کند، او و راشل متوجه می‌شوند که تام در مورد همه چیز دروغ می‌گوید و با او مواجه می‌شوند.تام اعتراف می‌کند که بعد از اینکه مگان به او گفته پدر فرزند متولد نشده‌اش است او را کشته و دفن کرده است.تام به راشلحمله می‌کند و راشل در دفاع از خود او را می‌کشد.


فیلم های مشابه

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان