دختری در قطار

معمائی
  • 0 دیدگاه
  • 293 بازدید
8
دختری در قطار

دختری در قطار

داستان فیلم

دختری در قطار (۲۰۱۵) (به انگلیسیThe Girl on the Train) یک رمان دلهره‌آور اثر پائولا هاوکینز نویسنده بریتانیایی است.

خلاصه داستان:

داستان توسط راوی اول شخص و از زاویه دید سه زن:  راشل، آنا و مگان نقل می‌شود.

راشل واتسون زنی سی و دوساله و الکلی است که دورهٔ سختی از زندگی‌اش را می‌گذراند. تام، شوهر سابقش دو سال پیش او را به خاطر معشوقه‌اش ترک کرده است. الان او و آنا ازدواج کرده و یک دختر دارند. بهر حال تام، آنا را هم فریب می‌دهد و با همسایهٔ متاهل‌اش مگان هیپ‌ولرابطه دارد.مگان باردار است و فکر می‌کند که تام پدر  بچه‌اش است.

در حالیکه راشل هر روز با قطار به لندن رفت‌وآمد می‌کند،  متوجه زوج زیبایی می‌شود و به آنها که ظاهراً شاد هستند حسادت می‌کند. آنها را تماشا کرده و در مورد زندگی آنها خیال‌پردازی می‌کند. گرچه هرگز با آنها گفتگو نکرده است، اما عقیده دارد آنها زوج کامل هستند. روزهای بعدی در روزنامه خبری را در مورد گم‌شدن زنی می‌خواند و متوجه می‌شود که آن زن-مگان است. راشل نگران می‌شود نکنددر روز حادثه در حالی که مست و خراب بوده بلایی سر مگان آورده باشد، و شروع به تحقیق در مورد ماجرا می‌کند.راشل برای نزدیک شدن به اسکات شوهر مگان به او  دروغ می‌گوید و با مستی‌های مکرر موجب پریشانی هر دوی تام و آنا می‌گردد.

زمانی که آنا مدارکی در مورد رابطه داشتن تام با مگان پیدا می‌کند، او و راشل متوجه می‌شوند که تام در مورد همه چیز دروغ می‌گوید و با او مواجه می‌شوند.تام اعتراف می‌کند که بعد از اینکه مگان به او گفته پدر فرزند متولد نشده‌اش است او را کشته و دفن کرده است.تام به راشلحمله می‌کند و راشل در دفاع از خود او را می‌کشد.


فیلم های مشابه

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان