مرد نامرئی (2020)

ترسناک , رازآلود , علمی تخیلی
  • 0 دیدگاه
  • 159 بازدید
0
مرد نامرئی (2020)

مرد نامرئی (2020)

داستان فیلم

مرد نامرئی (انگلیسی: The Invisible Man) فیلمی علمی تخیلی ترسناک به نویسندگی و کارگردانی لی ونل است که در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ اکران شد. بازیگرانی چون الیزابت ماس و الیور جکسون-کوهن در آن حضور دارند. این فیلم اقتباسی از رمان مرد نامرئی اثر اچ.جی. ولز و بازسازی فیلم مرد نامرئی اثر سال ۱۹۳۷ به کارگردانی جیمز ویل است.

ساخت این فیلم به اوایل سال ۲۰۰۷ برمی گردد. اما در سال ۲۰۱۶ یونیورسال به سراغ این پروژه رفت و قصد داشت هیولاهای کلاسیک خود را وارد کار کرده و جانی دپ نیز نقش اول فیلم را بگیرد. بعد از شکست فنی و اقتصادی فیلم مومیایی در سال ۲۰۱۷، ساخت تمام پروژه‌ها متوقف شد. در اوایل سال ۲۰۱۹ استودیو برنامه‌هایش را عوض کرد و به سراغ فیلم‌های تک روایی رفت و پروژه فیلم مرد نامرئی دوباره آغاز شد. بخش اصلی کار از ژوئیه تا سپتامبر ۲۰۱۹ در سیدنی استرالیا انجام گرفت.

مرد نامرئی در ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ توسط یونیورسال پیکچرز در سینماهای آمریکا اکران شد و نقدهای مثبتی دریافت کرد. به خصوص بر اجرای ماس، اقتباس جدید و مبتکرانه رمان و ترکیب ترس با «داستانی هوشمندانه دربارهٔ آزار زنان در روابط بد» تأکید شد.


داستان

سیسیلیا کاس دختری که به دلیل نا معلومی از دست شوهر فیزیکدان خود شبانه و به صورت پنهانی فرار می‌کند، پس از دوهفته خبر مرگ او به وسیله خودکشی را می‌شنود، حالا سیسیلیا که پول هنگفتی به ارث برده‌است زندگی عادی خود را از سر می‌گیرد و ولی با شروع اتفاقات عجیب و غریب همه چیز تغییر می‌کند…


بازیگران

الیزابت ماس در نقش سسلیا کاس

الیور جکسون-کوهن در نقش آدرین گریفین

آلدیس هاج در نقش جیمز لنیر

استورم رید در نقش سیدنی

هریت دایر در نقش امیلی کاس

مایکل دورمن در نقش تام گریفین

بندیکت هاردی در نقش مارک

آمالی گلدن در نقش انی

سم اسمیت در نقش کارآگاه رکلی

نش اجرتون در نقش مأمور نگهبانی

زارا مایکلز در نقش پرستار

آنتونی برندون وانگ در نقش قربانی تصادف

ویوین گریر در نقش زنی که فریاد می‌زند

فیلم های مشابه

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان