ببر زنده است (Tiger Zinda Hai)

اکشن , درام , عاشقانه , حماسی , هیجان انگیز
  • 0 دیدگاه
  • 2092 بازدید
10
ببر زنده است (Tiger Zinda Hai)

ببر زنده است (Tiger Zinda Hai)

داستان فیلم

تایگر زنده است ، فیلمی در ژانر اکشن محصول 2017 کشور هندوستان و بالیوود می باشد که کارگردانی و نویسندگی آن را “علی عباس ظفر” برعهده داشته است. 

این فیلم از حوادث واقعی الهام گرفته است. 

سازمانی تروریسـتی و خطرناک که سردسته ی آن ها مردی به نام Abu Usman می باشد ، درون خاک عراق 25 پرستار هندی و 15 پرستار پاکستانی را در بیمارستانی به عنوان گروگان اسیر کرده است.

 Mr Shenoy تصمیم می گیرد “تایگر” را برای انجام این ماموریت انتخاب کند، ماموری که از 8 سال پیش و بعد از عاشـق شدن او و Zoya ، دیگر خبری از تایگر نبوده است. Shenoy هر طور که شدن رد تایگر را می زند و از او می خواهد که این ماموریت را انجام دهد ولی تایگر مخالفت می کند تا اینکه زویا از او می خواهد به خاطر عشق به کشورش این ماموریت را نیز انجام دهد. 

تایگر با تیم مخصوص خود برای این ماموریت برنامه ریزی می کند و زویا نیز با سورپرایز کردن تایگر، جایی در تیم او پیدا می کند و آن ها برای نجات پرسنل این بیمارستان دست به کار می شوند …. 

این فیلم در واقع نسخه ی دوم از سری فیلم های تایگر با بازی سلمان خان می باشد که نسخه ی اول آن در سال 2012 و با عنوان “زمانی تایگر وجود داشت” منتشر گردید و حال بعد از 5 سال نسخه ی دوم آن نیز با عنوان “تایگر زنده است منتشر شده است.

فیلم های مشابه

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان