کمپانی برادران وارنر به پخش کنندگان کشورهای انگلستان، فرانسه و اسپانیا اعلام کرد که برای تاریخ 28 یا 29 ماه آگوست (7 و 8 شهریورماه) برای افتتاحیه «تِنِت» برنامه‌ریزی کنند.

پیش بینی می‌شد «تنت» یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تابستان در آمریکا باشد اما تغییرات مکرر زمان اکران این فیلم به دلیل شیوع ویروس کرونا باعث شد این فیلم در نهایت از فهرست فیلم‌های آماده اکران این کشور خارج شود.

همچنان تاریخ اکران اولیه این فیلم اعلام نشده اما این مذاکرات مثبت بوده است.

با این شرایط قابل درک است که کمپانی برادران وارنر ابتدا «تنت» را در آسیا به نمایش عمومی در‌آورد، با این وجود توزیع کنندگان قاره آسیا توقع دارند که در عرض چند روز آینده وارنر تاریخ اکران جدید را اعلام کند.

شایان ذکر است که به دلیل ماهیت تغییر سریع شرایط بحران بهداشتی کنونی جهان، برنامه‌‌ریزی و زمان‌بندی‌ها نیز با وخیم‌تر شدن اوضاع، تغییر کنند.

کمپانی «برادران وارنر» روز دوشنبه رسماً «تنت» را از تقویم انتشار خود حذف کرد، اما قول داد که تاریخ انتشار جدید 2020 را بی درنگ به اعلام کند.

«تنت» ابتدا قرار بود در تاریخ 17 جولای اولین اکران خود را آغاز کند، اما به 31 جولای  و سپس به 12آگوست تغییر یافت که آن نیز لغو شد و تا این لحظه تاریخ قطعی اکران مهم‌ترین فیلم رو به اکران سینمای جهان در محاق قرار دارد.

تنت (Tenet)، یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر علمی تخیلی اکشن دلهره‌آور به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کریستوفر نولان است که در سال 2020 اکران خواهد شد. جان دیوید واشنگتن، رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی، مایکل کین، کنت برانا و آرون تایلر-جانسون ستارگان فیلم هستند.

این فیلم ابتدا قرار بود در ماه ژوئیه 2020 به روی پرده برود اما به دلیل شیوع کووید 19، نمایش آن دو بار به تاخیر افتاد. فیلم در تاریخ 12 اوت 2020 توسط برادران وارنر به صورت آی‌مکس، 35 میلی‌متری و 70 میلی‌متری اکران خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که دو جاسوس بین‌المللی حرفه‌ای برای جلوگیری از وقوع جنگ جهانی سوم، درگیر ماجرا و توطئه‌ای پیچیده می‌شوند، از جمله یک فناوری بی‌مانند که امکان وارونگی زمان را به بشر داده ‌است.

بازگشت به لیست

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان