نمایش مستند سینمایی «جایی برای فرشته‌ها نیست» ساخته سام کلانتری که قرار بود از امروز اول تیرماه ۹۹ در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران عمومی ‌شود، به چهارشنبه هفته جاری موکول شد.

بر اساس اعلام محمد شکیبانیا یکی از تهیه‌کنندگان فیلم، تا ۲ هفته دیگر امکان تماشای آنلاین «جایی برای فرشته‌ها نیست» از طریق سامانه ویدیوی درخواستی نماوا و فیلیمو نیز مهیا خواهد شد.

«جایی برای فرشته‌ها نیست» مستندی درباره‌ تیم ملی دختران اسکیت هاکی» ایران و مشکلات پیچیده‌ آنان در راه مسابقات آسیایی کره‌جنوبی است که ورزش، بهانه‌ای برای وارد شدن به زندگی این دختران شده است.

«جایی برای فرشته‌ها نیست» پُرجایزه‌ترین مستند سینمایی سال ۱۳۹۸ است که سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و چهار جایزه از جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» از جمله جایزه ویژه تماشاگران این جشنواره را کسب کرده است.

از عوامل اصلی این فیلم که سام کلانتری را در ساخت آن همراهی کردند، می‌توان به مهران کاشانی همکار پژوهشگر، رضا تیموری فیلمبردار، شاهین پورداداشی صدابردار، هایده صفی‌یاری تدوینگر، انسیه ملکی صداگذار، حبیب خزایی‌فر آهنگساز و محسن مرادی مدیر تولید اشاره کرد.

محمد شکیبانیا و محسن شاه‌محمدمیراب هم تهیه‌کنندگان فیلم هستند.

«جایی برای فرشته‌ها نیست» محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.


برنا

بازگشت به لیست

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان