میترا استاد (میترا نجفی)

بازیگر | ثبت نشده!
  • اشتراک
  • 0 دیدگاه
  • 80 بازدید

درباره هنرمند

بیوگرافی

میترا استاد (۱۳۶۲ اسلام‌آباد غرب - درگذشتهٔ ۷ خرداد ۱۳۹۸) که با نام میترا نجفی نیز شناخته می‌شود، بازیگر و دومین همسر محمدعلی نجفی سیاست‌مدار و شهردار پیشین تهران بود.


زندگی

میترا استاد فرزند کاکا برار متولد ۱۳۶۲ در اسلام‌آباد غرب استان کرمانشاه می‌باشد. استاد، در انتخابات شورای شهر دوره پنج اسلامشهر تهران نامزد شد، اما رای نیاورد، تجربه دو بازیگری در فیلم واران در صدا و سیمای کرمانشاه و فیلم دختر شاه پریون را دارد.


ازدواج علی نجفی و میترا استاد در سال ۱۳۹۷ خبرساز شد و حواشی زیادی در پی داشت. بسیاری این ازدواج را دلیل استعفای نجفی از شهرداری تهران می‌دانستند. او هفتم خردادماه ۱۳۹۸ به ضرب گلوله در خانه‌اش به‌قتل رسید. جسد او را در حمام منزل مسکونی‌شان در طبقهٔ هفتم برج آرمیتا منطقهٔ سعادت آباد تهران یافتند. دقایقی پس از اعلام خبر قتل میترا استاد، برخی‌ها همسرش نجفی را به‌عنوان مظنون اصلی معرفی کردند که ابتدا از سوی مقامات قضائی رد شد. ساعتی بعد، محمدعلی نجفی با مراجعه به پلیس آگاهی خیابان وحدت اسلامی تهران به قتل همسرش با اسلحه اعتراف کرد و بازداشت شد.  او انگیزهٔ اصلی‌اش از ارتکاب قتل را فشار روانی و مشکلات خانوادگی اعلام کرد.


قتل

خبر قتل میترا استاد را ظهر سه‌شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ رسانه‌های رسمی ایران منتشر کردند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که این قتل در طبقهٔ هفتم برجی در بلوار خوردین منطقهٔ سعادت‌آباد تهران به‌وقوع پیوسته‌است. جسد مقتول در وان حمام و در حالی که به ضرب گلوله به قتل رسیده‌بود کشف شد. ساعاتی پس از این واقعه، نجفی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران، به قتل همسرش اعتراف کرد.

برخی از فیلم ها

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان