نرگس هرمزی

بازیگر | ثبت نشده!
  • اشتراک
  • 0 دیدگاه
  • 135 بازدید

درباره هنرمند

بیوگرافی

نرگس هرمزی بازیگر جدید و نوظهور سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار نرگس هرمزی می‌توان به بازیگری در فیلم جزیزه رنگین اشاره کرد.


نرگس هرمزی در سال ۱۳۹۳ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم نرگس هرمزی در این سال، بازیگری در فیلم جزیزه رنگین به کارگردانی خسرو سینایی محسوب می‌شود.


نرگس هرمزی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال ۱۳۹۳ فیلم جزیزه رنگین نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی نرگس هرمزی بازی در فیلم جزیزه رنگین بوده است. زندگی حرفه‌ای و بازیگری نرگس هرمزی را باید مدیون اعتماد خسرو سینایی باشیم. چرا که اگر خسرو سینایی به عنوان کارگردان به نرگس هرمزی برای بازیگری در فیلمش اعتماد نکرده بود، شاید نرگس هرمزی مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای بازیگری خود انتخاب می‌نمود. از نرگس هرمزی نقل قول شده است که برای بازی خود در فیلم جزیزه رنگین و همکاریش با خسرو سینایی به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. نرگس هرمزی توانست با بازی در فیلم جزیزه رنگین تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران نظیر مهدی احمدی، طیبه دهقان‌منشادی، مصطفی شب‌تاری و عبدالرسول دریا‌پیما توانست سطح بازیگریش را متحول کند.

برخی از فیلم ها

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان