سلمان فرخنده

بازیگر | ثبت نشده!
  • اشتراک
  • 0 دیدگاه
  • 197 بازدید

درباره هنرمند

بیوگرافی

سلمان فرخنده بازیگر جدید و نوظهور سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار سلمان فرخنده می‌توان به بازیگری در سریال آسپرین، سریال بچه مهندس و فیلم در مدت معلوم اشاره کرد.


سلمان فرخنده نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۲ در فیلم ۵۰ قدم آخر به کارگردانی کیومرث پوراحمد بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال آسپرین، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای سلمان فرخنده محسوب می‌شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای همچون بابک حمیدیان، طناز طباطبایی، فرزین صابونی و محسن آفتاب‌سوار توانایی‌های بازیگریش را ارتقا بخشید.


سلمان فرخنده در سال ۱۳۹۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم سلمان فرخنده در این سال، بازیگری در سریال آسپرین به کارگردانی فرهاد نجفی محسوب می‌شود.


سلمان فرخنده سال ۱۳۹۵ سریال آسپرین نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی سلمان فرخنده بازی در سریال آسپرین بوده است. زندگی حرفه‌ای و بازیگری سلمان فرخنده را باید مدیون اعتماد فرهاد نجفی باشیم. چرا که اگر فرهاد نجفی به عنوان کارگردان به سلمان فرخنده برای بازیگری در سریالش اعتماد نکرده بود، شاید سلمان فرخنده مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای بازیگری خود انتخاب می‌نمود. از سلمان فرخنده نقل قول شده است که برای بازی خود در سریال آسپرین و همکاریش با فرهاد نجفی به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. سلمان فرخنده توانست با بازی در سریال آسپرین تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران نظیر علیرام نورایی، مجید صالحی، همایون ارشادی و فرخ نعمتی توانست سطح بازیگریش را متحول کند.

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان