هادی کلاهداری

نویسنده | ثبت نشده!
  • اشتراک
  • 0 دیدگاه
  • 141 بازدید

درباره هنرمند

بیوگرافی

هادی کلاهداری نویسنده جدید و نوظهور سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار هادی کلاهداری می‌توان به فعالیت در فیلم پایان نامه اشاره کرد.


هادی کلاهداری در سال ۱۳۸۹ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم هادی کلاهداری در این سال، فعالیت در فیلم پایان نامه به کارگردانی حامد کلاهداری محسوب می‌شود.


هادی کلاهداری کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال ۱۳۸۹ فیلم پایان نامه به عنوان نویسنده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی هادی کلاهداری فعالیت در فیلم پایان نامه بوده است. زندگی حرفه‌ای هادی کلاهداری را باید مدیون اعتماد حامد کلاهداری باشیم. چرا که اگر حامد کلاهداری به عنوان کارگردان به هادی کلاهداری به عنوان نویسنده برای فیلمش اعتماد نکرده بود، شاید هادی کلاهداری مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای حرفه‌ای خود انتخاب می‌نمود. از هادی کلاهداری نقل قول شده است که برای کار خود در فیلم پایان نامه و همکاریش با حامد کلاهداری به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. هادی کلاهداری توانست با فعالیت در فیلم پایان نامه تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر حامد کمیلی، بهاره افشاری، چکامه چمن‌ماه و سیدمحمدهادی دیباجی توانست سطح کاری او را متحول کند.

برخی از فیلم ها

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان