فریبا بانک توکلی

تهیه کننده | ثبت نشده!
  • اشتراک
  • 0 دیدگاه
  • 809 بازدید

درباره هنرمند

بیوگرافی

فریبا بانک توکلی تهیه کننده قدیمی سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار فریبا بانک توکلی می‌توان به فعالیت در سریال دوردست‌ها، سریال ستاره حیات و سریال فسیل زنده اشاره کرد.


فریبا بانک توکلی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال ۱۳۸۶ در سریال فسیل زنده به کارگردانی جواد ارشاد به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال دوردست‌ها، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای فریبا بانک توکلی محسوب می‌شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای همچون شکر خدا گودرزی، فرامرز صدیقی، اسماعیل محرابی و زهرا سعیدی توانایی‌های حرفه‌ای او را ارتقا بخشید.


فریبا بانک توکلی در سال ۱۳۹۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم فریبا بانک توکلی در این سال، فعالیت در سریال دوردست‌ها به کارگردانی جواد ارشاد محسوب می‌شود.


فریبا بانک توکلی سال ۱۳۹۵ سریال دوردست‌ها به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی فریبا بانک توکلی فعالیت در سریال دوردست‌ها بوده است. زندگی حرفه‌ای فریبا بانک توکلی را باید مدیون اعتماد جواد ارشاد باشیم. چرا که اگر جواد ارشاد به عنوان کارگردان به فریبا بانک توکلی به عنوان تهیه کننده برای سریالش اعتماد نکرده بود، شاید فریبا بانک توکلی مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای حرفه‌ای خود انتخاب می‌نمود. از فریبا بانک توکلی نقل قول شده است که برای کار خود در سریال دوردست‌ها و همکاریش با جواد ارشاد به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. فریبا بانک توکلی توانست با فعالیت در سریال دوردست‌ها تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر دانیال حکیمی، هومن برق‌نورد، فاطمه گودرزی و فرشته سرابندی توانست سطح کاری او را متحول کند.


فریبا بانک توکلی علاوه‌بر سریال دوردست‌ها، سال ۱۳۹۲ در سریال ستاره حیات نیز فعالیت داشته است. فریبا بانک توکلی نکات خوبی از جواد ارشاد کارگردان سریال ستاره حیات آموخت و تجربه ارزشمندی از همکاری در کنار هنرمندانی چون حسین محجوب، بهزاد فراهانی، ثریا قاسمی و نیما رئیسی بدست آورد.

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان