افسانه منادی

نویسنده | ثبت نشده!
  • اشتراک
  • 0 دیدگاه
  • 323 بازدید

درباره هنرمند

بیوگرافی

افسانه منادی نویسنده قدیمی سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار افسانه منادی می‌توان به فعالیت در سریال سایه، فیلم ایستگاه بهشت و فیلم پایان راه اشاره کرد.


افسانه منادی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال ۱۳۸۵ در فیلم پایان راه به عنوان کارگردان فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال سایه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای افسانه منادی محسوب می‌شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای همچون فرهاد اصلانی، بهزاد خداویسی، معصومه میرحسینی و فاطمه گودرزی توانایی‌های حرفه‌ای او را ارتقا بخشید.


افسانه منادی در سال ۱۳۸۷ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم افسانه منادی در این سال، فعالیت در سریال سایه به کارگردانی افسانه منادی محسوب می‌شود.


افسانه منادی سال ۱۳۸۷ سریال سایه به عنوان نویسنده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی افسانه منادی فعالیت در سریال سایه بوده است. افسانه منادی توانست با فعالیت در سریال سایه تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر سید مهرداد ضیایی، ساقی زینتی، پروین ملکی و مهناز عزیزمحمدی توانست سطح کاری او را متحول کند.


افسانه منادی علاوه‌بر سریال سایه، سال ۱۳۸۵ در فیلم ایستگاه بهشت نیز فعالیت داشته است. افسانه منادی نکات خوبی از نادر مقدس کارگردان فیلم ایستگاه بهشت آموخت و تجربه ارزشمندی از همکاری در کنار هنرمندانی چون سید شهاب حسینی، سپیده خداوردی، مهدی میامی و فرهاد اصلانی بدست آورد.


با اینکه افسانه منادی را بیشتر بعنوان نویسنده می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. افسانه منادی علاوه‌بر نویسنده به‌عنوان کارگردان نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار افسانه منادی در حرفه‌ی کارگردان، سریال سایه و فیلم پایان راه است.


یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی افسانه منادی آن هست که در مدت زمان فعالیت خود، هم در تلویزیون و هم در سینما حضور داشته است.

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان