علی اکبر بابالو

نویسنده | ثبت نشده!
  • اشتراک
  • 0 دیدگاه
  • 19 بازدید

درباره هنرمند

بیوگرافی

علی اکبر بابالو نویسنده قدیمی سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار علی اکبر بابالو می‌توان به فعالیت در سریال ترانه مادری اشاره کرد.


علی اکبر بابالو در سال ۱۳۸۷ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم علی اکبر بابالو در این سال، فعالیت در سریال ترانه مادری به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده محسوب می‌شود.


علی اکبر بابالو کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال ۱۳۸۷ سریال ترانه مادری به عنوان نویسنده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی علی اکبر بابالو فعالیت در سریال ترانه مادری بوده است. زندگی حرفه‌ای علی اکبر بابالو را باید مدیون اعتماد حسین سهیلی‌زاده باشیم. چرا که اگر حسین سهیلی‌زاده به عنوان کارگردان به علی اکبر بابالو به عنوان نویسنده برای سریالش اعتماد نکرده بود، شاید علی اکبر بابالو مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای حرفه‌ای خود انتخاب می‌نمود. از علی اکبر بابالو نقل قول شده است که برای کار خود در سریال ترانه مادری و همکاریش با حسین سهیلی‌زاده به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. علی اکبر بابالو توانست با فعالیت در سریال ترانه مادری تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر دانیال حکیمی، فاطمه گودرزی، سیاوش خیرابی و محسن افشانی توانست سطح کاری او را متحول کند.

برخی از فیلم ها

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان