ژیلا شاهی

بازیگر | ثبت نشده!
  • اشتراک
  • 0 دیدگاه
  • 162 بازدید

درباره هنرمند

بیوگرافی

ژیلا شاهی بازیگر جدید و نوظهور سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار ژیلا شاهی می‌توان به بازیگری در سریال هفت خوان تا بهشت، فیلم دلتنگی های عاشقانه و فیلم خاکستر و برف اشاره کرد.

ژیلا شاهی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۰ در فیلم روییدن درباد به کارگردانی رهبر قنبری بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال هفت خوان تا بهشت، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای ژیلا شاهی محسوب می‌شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای همچون گوهر خیراندیش، امید زندگانی، حسین عابدینی و ذبیح افشار توانایی‌های بازیگریش را ارتقا بخشید.

ژیلا شاهی در سال ۱۳۹۰ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم ژیلا شاهی در این سال، بازیگری در فیلم روییدن درباد به کارگردانی رهبر قنبری و سریال هفت خوان تا بهشت به کارگردانی عباس پاک نهاد محسوب می‌شود.

ژیلا شاهی سال ۱۳۹۰ سریال هفت خوان تا بهشت نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی ژیلا شاهی بازی در سریال هفت خوان تا بهشت بوده است. زندگی حرفه‌ای و بازیگری ژیلا شاهی را باید مدیون اعتماد عباس پاک نهاد باشیم. چرا که اگر عباس پاک نهاد به عنوان کارگردان به ژیلا شاهی برای بازیگری در سریالش اعتماد نکرده بود، شاید ژیلا شاهی مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای بازیگری خود انتخاب می‌نمود. از ژیلا شاهی نقل قول شده است که برای بازی خود در سریال هفت خوان تا بهشت و همکاریش با عباس پاک نهاد به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. ژیلا شاهی توانست با بازی در سریال هفت خوان تا بهشت تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران نظیر محمد برسوزیان، رحمان باقریان، ماه‌چهره خلیلی و امید زندگانی توانست سطح بازیگریش را متحول کند.

ژیلا شاهی علاوه‌بر سریال هفت خوان تا بهشت، سال ۱۳۹۱ در فیلم دلتنگی های عاشقانه نیز بازی کرده است. ژیلا شاهی نکات خوبی از رضا اعظمیان کارگردان فیلم دلتنگی های عاشقانه آموخت و تجربه ارزشمندی از بازی در کنار هنرمندانی چون محمدرضا فروتن، میترا حجار، رویا تیموریان و شاهرخ فروتنیان بدست آورد.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی ژیلا شاهی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. ژیلا شاهی را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که ۸۷% آثار وی سینمایی و ۱۳% آثارش تلویزیونی است. در واقع ژیلا شاهی از مجموع ۸ اثری که در کارنامه دارد، در ۷ اثر در سینما با نام‌های فیلم روزهای نارنجی، فیلم لرد، فیلم پرسه در حوالی من، فیلم فصل فراموشی فریبا، فیلم خاکستر و برف، فیلم دلتنگی های عاشقانه و فیلم روییدن درباد به ایفای نقش پرداخته و در ۱ اثر در تلویزیون با نام سریال هفت خوان تا بهشت بازی کرده است.

همچنین ژیلا شاهی به زبان فارسی مسلط است.

در بیوگرافی ژیلا شاهی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی ژیلا شاهی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار ژیلا شاهی در منظوم سر بزنید. همه ۸ اثر مهم ژیلا شاهی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار ژیلا شاهی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر ژیلا شاهی در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی ژیلا شاهی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی ژیلا شاهی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال هفت خوان تا بهشت محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی ژیلا شاهی کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم لرد محسوب می‌شود.

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان