نخل های پنهان

درام
  • 0 دیدگاه
  • 182 بازدید
7
نخل های پنهان

نخل های پنهان

داستان فیلم

نخل‌های پنهان (نام لاتین: Hidden Palms) یک سریال در ژانر درام نوجوان(Teen drama) محصول ایالات متحده آمریکا است که از تاریخ ۹ خرداد ۱۳۸۶ (۳۰ مه ۲۰۰۷) تا ۱۳ تیر ۱۳۸۶ (۴ ژوئیه ۲۰۰۷) بر روی شبکه سی‌دابلیو در آمریکا بر روی آنتن رفت و بعد از ۸ قسمت اولیه، کنسل شد. این سریال که ساخته کوین ویلیامسون است، داستان چند نوجوان را در شهر پالم اسپرینگز، کالیفرنیا دنبال می‌کرد.


تولید:

ریشه:

این سریال به تهیه‌کنندگی لاینزگیت تلویزیون مراحل تولید خود را با نام موقت پالم اسپرینگز(لاتین: Palm Springs) در اواخر سال ۲۰۰۶ شروع کرد. قسمت پایلوت سریال قبل از شروع پخش به سرقت رفت و در اینترنت پخش شد. در اوایل سال ۲۰۰۷ اعلام شد که سریال ۶ مارس ۲۰۰۷ پخش رسمی خود را آغاز خواهد کرد، ولی با پر شدن جدول پخش، در نهایت نخل‌های پنهان ۳۰ مه ۲۰۰۷، ساعت ۸ به وقت شرق آمریکا بر روی آنتن‌ها رفت. در ۱۲ ژوئن ۲۰۰۷ اعلام شد که سریال، زودتر از موعد مقرر، به پخش خود پایان خواهد داد.


فیلمبرداری:

به دلیل هزینه‌های بالا در شهر پالم اسپرینگز، کالیفرنیا، بجز بخش‌هایی از قسمت اول (صحنه‌های مرکز شهر،...)، سریال در یک استودیو در اوندیل، آریزونا فیلمبرداری شده‌است.


پخش:

نخل‌های پنهان پخش خود را ۳۰ مه ۲۰۰۷، ساعت ۸ به وقت شرق آمریکا بر روی شبکه سی‌دابلیو شروع کرد. به‌طور همزمان نیز در کانادا در شبکه سیتی(City)، و بعداً در شبکه‌های مختلف در کشورهای بلغارستان، برزیل و آمریکای لاتین، مجارستان، صربستان، پرتغال، سوئد، دانمارک، نروژ، اسپانیا، ایتالیا، لهستان، نیوزیلند، بریتانیا و آفریقای جنوبی پخش شد. یک شبکه استرالیایی نیز حق پخش این سریال را خریداری کرده‌است.


بازیگران و شخصیت‌ها:

تیلور هندلی: جانی میلر

مایکل کاسیدی: کلیف وایِت

امبر هرد: گرتا متیوز

اِلاری پورترفیلد: لیزا ویتر

تسا تامپسون: نیکی بارنز

گیل اوگریدی: کارن هاردی

دی دبلیو موفت: باب هاردی

لسلی جردن: جسی جو

ولری کروز: ماریا نولان

کایل سِکور: آلان 'اسکیپ' متیوز

شارون لارنس: تس وایِت

جی دی پاردو: ادوارد 'اِدی' نولان

جی آر کاسیا: تراویس دین

شِرول وایت: هلن ویتر

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان