نورمن شگفت انگیز (پارانورمن)

کمدی , ترسناک
  • 0 دیدگاه
  • 189 بازدید
7
نورمن شگفت انگیز (پارانورمن)

نورمن شگفت انگیز (پارانورمن)

داستان فیلم

نورمن شگفت‌انگیز یا پارانورمن (به انگلیسی: Paranorman) یک انیمیشن 3D استاپ موشن کمدی-ترسناک، تولیدی از Laika و به توزیع Focus Features است که در ۱۷ آگوست ۲۰۱۲ منتشر شد. صدا پیشگان فیلم عبارتند از: Casey Affleck, تمپست بلدسو, Jeff Garlin, John Goodman, Bernard Hill, Anna Kendrick, Leslie Mann, Christopher Mintz-Plasse, Kodi Smit-McPhee, Jodelle Ferland, Elaine Stritch, و Tucker Albrizzi. این تنها فیلم stop-motion آمیخته از رنگ آمیزی سه بعدی برای چهره شخصیت هاست و تنها فیلم استاپ موشن شات سه بعدی می‌باشد.

این فیلم واکنش‌های مثبت انتقادی دریافت کرد، در حالی که یک فروش موفق بود (فروش موفقی داشت)، ۱۰۷ میلیون دلار سود در برابر ۶۰ میلیون دلار بودجه را داشت. این فیلم نامزدی جایزه اسکار سال ۲۰۱۲ برای بهترین انیمیشن و همچنین جایزه بفتا برای بهترین انیمیشن را دریافت کرد.


خلاصه داستان:

در شهر کوچکی در نیوانگلندِ بلایت هالو، به‌نام ماساچوست، پسر بچه‌ای به اسم نورمن قادر است تا با مردگان صحبت کند، از جمله مادربزرگ خود و ارواح شهر. متأسفانه هیچ‌کس توانایی‌های او را جدی نمی‌گیرد و او از لحاظ احساسی از خانواده اش طرد شده، در حالی که به خاطر کارهای عجیب او، مورد تمسخر و آزار و اذیت همسایگان و دوستان خود قرار می‌گیرد.

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان