فالکون و سرباز زمستان

اکشن , ماجراجویی , درام
  • 0 دیدگاه
  • 39 بازدید
0
فالکون و سرباز زمستان

فالکون و سرباز زمستان

داستان فیلم

فالکون و سرباز زمستان (2020– )The Falcon and the Winter Soldier یک مینی سریال اینترنتی آمریکایی روبه پخش است که مالکوم اسپلمن برای دیزنی + ساخته‌است و بر اساس شخصیت‌های مارول کامیکس سم ویلسون / فالکون و باکی بارنز / سرباز زمستان ساخته شده‌است. این مجموعه در دنیای سینمایی مارول (MCU) ساخته شده‌است و داستان آن را با فیلمهای فرانچایز به اشتراک می‌گذارد و پس از فیلم ۲۰۱۹ انتقام جویان: پایان بازی برگزار می‌شود. این سریال توسط مارول استودیوز ساخته شده‌است و در این اسپلمن به عنوان شورانر و کاری اسکاگلند کارگردان این سریال است.

آنتونی مکی و سباستین استن نقشهای خود را در نقش فالکون و سرباز زمستان به ترتیب از مجموعه فیلم‌ها تکرار می‌کنند. دانیل برول، امیلی ونکمپ و وایت راسل نیز ستاره‌های این سریال هستند. از سپتامبر ۲۰۱۸، مارول استودیوز در حال ساخت سریالهای محدود برای دیزنی +، با محوریت حمایت از شخصیتهای فیلمهای MCU بود، یکی از آنها که با شخصیتهای فالکون و سرباز زمستان بود در ماه بعد فاش شد. اسپلمن در اکتبر ۲۰۱۸ استخدام شد و این سریال در آوریل ۲۰۱۹ به همراه بازیگری مکی و استن به‌طور رسمی تأیید شد. اسکاگلند ماه بعد استخدام شد. فیلمبرداری در اکتبر ۲۰۱۹ در آتلانتا، جورجیا آغاز شد.

فالکون و سرباز زمستان انتظار می‌رود اواخر سال ۲۰۲۰ منتشر شود و شامل شش قسمت خواهد بود.


بازیگران و شخصیت ها

آنتونی مکی درنقش سم ویلسون / فالکون:

یک پارارسومان سابق که توسط ارتش در نبردهای هوایی و با استفاده از یک بسته مخصوصکه برای پرواز طراحی شده آموزش دیده بود. ویلسون در پایان انتقام جویان: پایان بازی (۲۰۱۹)، کاپیتان آمریکا سپرش را به او می‌دهد، اما همچنان به استفاده از مانیکور فالکون ادامه می‌دهد.

سباستین استن درنقش باکی بارنز / سرباز زمستان:

یک سرباز پیشرفته و بهترین دوست استیو راجرز، که پس ازاینکه تصور می‌شد در جریان جنگ جهانی دوم در حمله کشته شد، به عنوان یک قاتل شستشوی مغزی داده شده معرفی شد.

دانیل برول درنقش بارون هلموت زمو: یک تروریست سوکویایی.

امیلی ونکمپ درنقش شارون کارتر: مأمور سابق شیلد و خواهرزاده پگی کارتر، که هم‌اکنون برای سیا کار می‌کند.[۵] ونکمپ گفت که کارتر از زمانی که آخرین بار در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (۲۰۱۶) دیده شد در حال فرار بوده‌است و این سریال نشان می‌دهد که او در زمان چه کارهایی می‌کرده‌است.

وایت راسل به عنوان جان واکر


تولید

توسعه

در سپتامبر ۲۰۱۸، گزارش شد که مارول استودیوز در حال توسعه مجموعه ای چند سریال کوتاه برای سرویس استریم دیزنی به نام، دیزنی + است، که با حمایت از کاراکترهایی از شخصیتهای فیلمهای دنیای سینمایی مارول که در فیلم‌هایشان قهرمان اصلی نشده بودند درست می‌شود. از بازیگرانی که کاراکترها را در فیلم‌ها نقش آفرینی می‌کردند انتظار می‌رفت که در این سریالهای کوتاه نقش‌های خود را دوباره تکرار کنند. انتظار می‌رفت این سریال شش تا هشت قسمت باشد و «بودجه» سنگینی با رقبای یک تولید بزرگ استودیویی داشته باشد. این سریال بیشتر در مارول استودیوز ساخته می‌شود تا تلویزیون مارول که سریال‌های تلویزیونی دیگری را نیز در MCU تولید می‌کند، و رئیس استودیوی مارول، کوین فایگی، در ساخت هر سری، «نقش دستی» ایفا می‌کند، با تمرکز بر «پیوستگی داستان» همراه فیلم‌ها و «دستکاری کردن» بازیگرانی که می‌توانند نقش‌های خود را از این فیلم‌ها دوباره نقش آفرینی کنند.

در پایان ماه اکتبر ۲۰۱۸، مالکوم اسپلمن استخدام شد تا نویسندگی فیلمنامه یک سریال کوتاه که بر روی آنتونی مکی درنقش سم ویلسون / فالکون و سباستین استن درنقش باکی بارنز / سرباز زمستان متمرکز شده اند. مکی و استن هر دو قبلاً ابراز علاقه کرده بودند که در یک سریال اسپین آف از فیلمهای MCU بازی کنند، و استن ایده را با فیلم‌های زوج هنری کمدی مانند فرار نیمه شب (۱۹۸۸) و ۴۸ ساعت (۱۹۸۲) مقایسه کرد. مارول و دیزنی این سریال را در آوریل ۲۰۱۹ با عنوان فالکون و سرباز زمستان رسماً اعلام کردند. ماه بعد، اعلام شد مینی سریال شامل شش قسمت است و کاری اسکاگلند برای کارگردانی استخدام شده‌است. گزارش شد که بودجه هر قسمت ۲۵ میلیون دلار است.


نویسندگی

پایان فیلم انتقام جویان: پایان بازی (۲۰۱۹) استیو راجرز را نشان می‌دهد که سپر خود و جلیقه کاپیتان آمریکا را به ویلسون می‌دهد، نقش مهمی در این سریال خواهد داشت. دریک کولستاد در ژوئیه ۲۰۱۹ به تیم نویسندگی سریال پیوست.


بازیگری

با اعلام رسمی این سریال در آوریل ۲۰۱۹ تأیید شد که مکی و استن به ترتیب در نقشهای ویلسون و بارنز در سریال خود دوباره بازی می‌کنند. ماه بعد، دانیل برول و امیلی ونکمپ وارد مذاکره شدند تا به ترتیب از نقشهایی که در فیلم‌ها به نام‌های هلموت زیمو و شارون کارتر شناخته می‌شوند در این سریال حضور پیدا کنند. برول برای این سریال در ژوئیه ۲۰۱۹ تأیید شد، و ونکمپ هم یک ماه بعد وقتی که اعلام شد وایت راسل قرار است در سریال‌ها به عنوان جان واکر بازی کند، تأیید شد.


فیلمبرداری

فیلمبرداری در ۲۱ اکتبر ۲۰۱۹ در آتلانتا، جورجیا در استودیوهای پاین وود، با عنوان کاری تگ تیم، با کارگردانی اسکاگلند آغاز شد.


انتشار

فالکون و سرباز زمستان پیش‌بینی می‌شود اواخر سال ۲۰۲۰ در دیزنی + منتشر شود، و شامل شش قسمت خواهد بود که به صورت هفتگی منتشر می‌شود و به‌طور هم‌زمان. ددلاین هالیوود قبلاً گزارش داده بود که این سریال در اوت سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد.

فیلم های مشابه

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان