ما باغ وحش خریدیم

کمدی , درام , خانوادگی
  • 0 دیدگاه
  • 72 بازدید
0
ما باغ وحش خریدیم

ما باغ وحش خریدیم

داستان فیلم

ما باغ‌وحش خریدیم (به انگلیسی: We Bought a Zoo) فیلمی محصول سال ۲۰۱۱ آمریکا به کارگردانی کامرون کرو است. در این فیلم بازیگرانی همچون مت دیمون، اسکارلت جوهانسون، توماس هیدن چرچ، کالین فورد، پاتریک فوگیت و ال فانینگ ایفای نقش کرده‌اند.


خلاصه داستان

بنجامین می (مت دیمون) همسرش را به تازگی از دست داده و مشکلات زیادی در زندگی دارد از همین رو تصمیم می‌گیرد تا برای یک شروع جدید تلاش کند و خانه خود را عوض کند و همراه با پسر ۱۴ ساله و دختر ۷ ساله‌اش به آن جا نقل مکان کندد.

او خانه دلخواه خود را پیدا نمی‌کند اما پس از جستجوی فراوان یک خانه را انتخاب می‌کند اما یک نکته عجیب در مورد این خانه وجود دارد همراه با این خانه یک باغ وحش وجود دارد و صاحب‌خانه باید نگهداری از باغ وحش را برعهده بگیرد و این کار دشواری است که او تخصصی در آن نداردد.

اما بنجامین تصمیم می‌گیرد تا باغ وحش را مدیریت کند اما این کار بسیار سختی است او با مشکلات فراوانی رو به رو می‌شود و در آستانه ورشکستگی قرار می‌گیرد اما ناگهان در یکی از لباس‌هایش یک رسید پیدا می‌کند که سپرده‌ای است که همسرش برای او به جا گذاشته است او با این سپرده موفق به پرداخت مخارج می‌شود و در نهایت تأیید بازرس باغ وحش را که فرد سختگیری است می‌گیرد و موفق به بازگشایی باغ وحش می‌شود.


بازیگران

مت دیمون در نقش بنجامین می

اسکارلت جوهانسون در نقش کلی فاستر

توماس هیدن چرچ در نقش دانکن می

کالین فورد در نقش دیلان می

پاتریک فوگیت در نقش رابین جونز

ال فانینگ در نقش لیلی میسکا

جان مایکل هیگینس در نقش والتر فریس

مگی الیزابت جونز در نقش رزی می

استفانی اسزوستاک در نقش کاترین می

کارلا گالو در نقش روهاندا بلیر

جی. بی اسموو در نقش استیونس

دی سی لیدیک در نقش شیا سیگار

پیتر ریجرت در نقش دلبرت مک گنیتی

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان