جادوگران محله ویورلی

کمدی , درام , خانوادگی
  • 0 دیدگاه
  • 43 بازدید
9
جادوگران محله ویورلی

جادوگران محله ویورلی

داستان فیلم

جادوگران محله وِیوِرلی (به انگلیسی: Wizards of Waverly Place) یک سریال آمریکایی و یک کمدی موقعیت جوانان است که از ۱۲ اکتبر ۲۰۰۷ تا ۶ ژانویه ۲۰۱۲ از شبکه دیزنی پخش می‌شد.
این سریال به کارگردانی تاد جی. گرینوالد و بازیگرانی مانند سلنا گومز ، دیوید هنری ، جیک تی. آستین در آن نقش سه خواهر و برادر نوجوان از خانواده روسو با قدرت‌های جادویی که با یکدیگر بر سر تصاحب قدرت فردی و خاص و تبدیل شدن به جادوگر خانواده ، رقابت می‌کنند را ایفا می‌کنند.

داستان
در محله ویورلی منهتن ، دهکده گرینویچ ، خانواده روسو ، در طبقه بالای مغازه ساندویچ فروشی خود زندگی می‌کنند.
این خانواده از یک خواهر و دو برادر ، به نام‌های الکس (سلنا گومز)، جاستین (دیوید هنری) و مکس(جیک تی. آستین) و پدر و مادر آن‌ها ، ترسا (ماریا کانالز باررا) و جری روسو (دیوید دی لوئیس) متشکل شده‌است.
سه فرزند نوجوان خانواده ، جادوگر هستند که به همراه پدر ایتالیایی و سابقاً جادوگر و مادر مکزیکی و غیر جادوگر خود زندگی می‌کنند.
هنگامی که این خواهر و برادرها آموزش جادوگری خود را به اتمام رساندند ، باید در یک رقابت خانوادگی شرکت کنند که تصمیم می‌گیرد چه کسی به جادوگر خانواده (کسی که قدرت جادویی خود را تا ابد داشته باید) تبدیل شود در حالی که بقیه شرکت کنندگان باخته ، قدرت جادویی خود را از دست می داده و تبدیل به انسان فانی می‌شوند.به همین دلیل جری همیشه سعی می‌کند به فرزندان خود آموزش دهد که به جادوی خود وابسته نشوند و از آنجایی که یکی از آن‌ها قرار است جادو را نگه دارد ، او همچنین به آن‌ها جادوگری را آموزش می‌دهد.
اتاق ذخیره‌سازی ایستگاه فرعی خانواده روسو یک استراحتگاه جادوگر است.در این استراحتگاه یک پورتال قرار دارد که به آن‌ها اجازه می دهد تا از دنیای جادوگری و از دیگر موجودات بازدید کنند.همچنین مدیر شورای جادوگری، پروفسور کرامبز (ایان آبرکرومبی)، به‌طور منظم به بازدید از خانه روسوها می‌پردازد.
روسوهای نوجوان در مدرسه مقدماتی ترایبکا درس میخوانند و و دائماً با مدیر مدرسه سبک غرب وحشی خود ، آقای لاریتیت (بیل چوت) روبرو می‌شوند.
از آنجا که آن‌ها در دنیای فانی زندگی می‌کنند ، راز نگه داشتن جادوگر بودن آن‌ها یک ضرورت است.با این حال، بهترین دوست الکس، هارپر فینکل (جنیفر استون)، راز آن‌ها را در قسمت "هارپر می‌داند" فصل ۲ کشف می‌کند .همچنین بهترین دوست جاستین ، زیک بیکرمن (دن بنسون) ، این موضوع را در قسمت "زیک می یابد" فصل ۴ متوجه می‌شود.به علاوه دوست پسر الکس ، میسون گری بک (گرگ سالکین) که یک گرگینه است هم این راز را کشف کرده‌است.

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان