مزخرفاتی که پدرم می گوید

کمدی
  • 0 دیدگاه
  • 31 بازدید
8
مزخرفاتی که پدرم می گوید

مزخرفاتی که پدرم می گوید

داستان فیلم

مزخرفاتی که پدرم می‌گوید (به انگلیسی: $#*! My Dad Says) یک مجموعه تلویزیونی کمدی آمریکایی است که توسط تلویزیون برادران وارنر ساخته شده و از کانال CBS پخش می‌شد.

این فیلم بر اساس اکانت تویتری با همین نام متعلق به «جاستین هلپرن» و نقل قول‌هایی از پدرش سم ساخته شده‌است.

این سریال از ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۰ شروع شد و در ۱۵ می ۲۰۱۲ ، CBS لغو این سریال را اعلام کرد.


داستان

اد گودسون (ویلیام شاتنر) یک مرد 72 سالهٔ بسیار خودرای است که 3 بار طلاق گرفته و 2 پسر بزرگسال به نام‌های او هنری و وینس دارد که به بیهوده گویی‌های ناخواسته و اغلب به لحاظ سیاسی نادرست او عادت کرده‌اند.

هنگامی که هنری (جاناتان سادوفسکی) ، یک نویسنده و وبلاگ‌نویس تلاشگر ، به دلیل بدهکار شدن و بی پولی ، دیگر نمی‌تواند اجاره خود را پرداخت کند ، مجبور می‌شود به نزد پدرش برود تا از او پول قرض بگیرد که مسائل جدیدی در مشکل دار رابطه پدر و پسری آن‌ها ایجاد می‌کند.

هنری هفته‌ها به عنوان یک نویسنده نتوانست کار خوبی بیابد که بیشتر بخاطر فقدان موضوع خوب بود ، وقتی که در نهایت کار مناسبی پیدا کرد ، در طول مصاحبه اد با یک تماس تلفنی غیر منطقی مصاحبه اش را دچار وقفه می‌کند.حرف‌هایی که پدرش زد در ذهن ویرایشگری که در مصاحبه حضور داشت جرقه زد و هنری در نهایت استخدام شد ، اما مجبور است برای ادامه کار خود ، با اد زندگی کند ، زیرا دسترسی آسان تری به موضوع ، از طریق چرندیاتی که ناخواسته پدرش میگوید، دارد.از این رو عنوان نوشته‌هایش را «مزخرفاتی که پدرم می‌گوید» گذاشت .

هنری دارای یک برادر ناتنی به نام وینس (ویل ساسو) است که رابطهٔ بهتری با پدرش دارد.


بازیگران

ویلیام شاتنر به عنوان دکتر ادیسون میلفورد «اد» گودسون سوم

جاناتان سادوفسکی به عنوان هنری گودسون

ویل ساسو به عنوان وینس گودسون

نیکول سالیوان به عنوان بانی گودسون

تیم بگلی به عنوان تیم

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان