فریب اوباما

سیاسی
  • 0 دیدگاه
  • 45 بازدید
7
فریب اوباما

فریب اوباما

داستان فیلم

فریب اوباما (به انگلیسی: Obama Deception) یک مستند سیاسی آمریکایی ساخت الکس جونز است. در این مستند به بیان برخی مطالب پیرامون نظم نوین جهانی، گروه بیلدربرگ، بانک‌های وال استریت و... پرداخته می‌شود.

مستند فریب اوباما در دولت اول اوباما ساخته شد و به کنکاش عمق نفوذ الیگارشی بانکی-پولی در ساختار قدرت ملی ایالات متحده می‌پردازد. این مستند به خوبی نشان می‌دهد که تصمیمات استراتژیک دولت آمریکا نه توسط رؤسای جمهور این کشور بلکه توسط مافیای مخوف قدرت مالی و اندیشکده‌ای، در پشت صحنه نمایش سیاسی گرفته می‌شود.

 فریب اوباما دو بال الیگارشی لیبرال را جریان فکری اندیشکده‌ای که شامل افرادی از قبیل برژینسکی و کسینجر می‌شود و جریان بانکی که شامل فدرال رزرو و افرادی مانند وزیر خزانه‌داری است معرفی می‌کند.

سازنده این مستند الکس جونز است و در این مستند به بیان برخی مطالب پیرامون نظم نوین جهانی، گروه بیلدربرگ، بانک‌های وال استریت و… پرداخته می‌شود.


برخی از مهم‌ترین ادعاهای مطرح شده در این مستند از این قرار است:

رؤسای جمهور آمریکا از دهه ۱۹۶۰ به عنوان دست نشانده‌های سران نظم نوین جهانی برنامه‌ریزی شده‌اند و تحت نظر موسساتی مانند گروه بیلدربرگ، بانک‌های وال استریت، موساد و بانک مرکزی آمریکا در حال تلاش برای فریب مردم و هدایت آن‌ها به سمت بردگی جهانی هستند و قدرت واقعی در دست شرکت‌های چند ملیتی و خانواده‌های ثروتمند مانند خانواده راکفلر و خانواده روتشیلد است.

سران نظم نوین جهانی، در حال ایجاد یک بانک جهانی هستند و هدف آن‌ها سلطه مطلق روی مردم جهان است. این کار با استفاده از افزایش مالیات و استفاده بیشتر از نیروی نظامی انجام می‌شود.

اگرچه این مستند بیشتر به اوباما می‌پردازد اما بیان می‌کند که سران نظم نوین جهانی، جان اف کندی را که به دنبال پایان دادن به جنگ ویتنام و برانداختن بانک مرکزی آمریکا بود ترور کردند. همچنین به بیان مطالبی دربارهٔ بوش پدر و بوش پسر می‌پردازد.

مستند فریب اوباما نمایشی از تئوری توطئه است که روسای جمهور آمریکا از سال ۱۹۶۰به عنوان «مردان در صف خط» برای گروه هایی مانند شورای روابط خارجی، کمیسیون سه جانبه، گروه بیلدربرگ، بانک های وال استریت، بانک فدرال ایالات متحده و مجتمع های نظامی صنعتی، خدمت کرده اند. موساد با این استدلال که شرکت های چندملیتی و خانواده های قدرتمند نخبگان مانند خانواده روچیلد و خانواده راکفلر «قدرت پشت تاج و تخت هستند خیالش از دایره قدرت سیاسی در آمریکا راحت است.» این مستند ادعا می کند انگیزه اصلی این گروه ها راه اندازی یک نظم نوین جهانی است که در آن بانک های آمریکایی در غارت ثروت مردم آمریکا نهادی تصمیم گیرنده به شمار می روند.

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان