لحظه گرگ و میش

درام , تاریخی , عاشقانه , خانوادگی
  • 0 دیدگاه
  • 264 بازدید
0
لحظه گرگ و میش

لحظه گرگ و میش

داستان فیلم

لحظه گرگ و میش با نام اولیه سوگند یک مجموعه تلویزیونی ایرانی در ۵۰ قسمت، به تهیه کنندگی همایون اسعدیان (تهیه‌کننده اولیه حسین طاهری)، کارگردانی همایون اسعدیان و به نویسندگی مونا انوری‌زاده و همایون اسعدیان؛ محصول سال ۱۳۹۷ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. این سریال برای نخستین بار در بهمن ۱۳۹۷ از شبکه ۳ سیما پخش شده‌است.


خلاصه داستان

لحظه گرگ و میش روایتگر فراز و فرود خانواده‌ای اصیل ایرانی در طول سه دهه است. این سریال با محوریت زندگی تنها دختر خانواده (المیرا دهقانی در نقش یاسمن) که از دهه ۶۰ با حوادث گوناگونی از قبیل جنگ تحولات اقتصادی و اجتماعی و … آغاز و تا زمان معاصر ادامه خواهد داشت.


حواشی

در مهر ۱۳۹۶ اعلام شد «حسین طاهری» که تهیه کنندگی سریال «لحظه گرگ و میش» را بر عهده داشت از سوی صداوسیما برکنار شده‌است. این پروژه مدتی متوقف بود. در آبان ۱۳۹۶ مهدی روشن روان مدیر گروه فیلم و سریال شبکه ۳ تلویزیون ایران در گفتگویی از سر گرفته شدن ضبط و تصویربرداری این سریال را خبر داد. او همچنین گفت: «این پروژه در حال حاضر تهیه‌کننده ای ندارد، ما به دلایلی با حسین طاهری تهیه‌کننده این پروژه به توافق نرسیدیم و فعلاً خود من روی امور مربوط به سریال نظارت می‌کنم»


در ادامه، همایون اسعدیان کارگردان این سریال، تهیه کنندگی آن را بر عهده گرفت.


فیلم های مشابه

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان