سولو: داستانی از جنگ ستارگان

اکشن , ماجراجویی , فانتزی
  • 0 دیدگاه
  • 30 بازدید
8
سولو: داستانی از جنگ ستارگان

سولو: داستانی از جنگ ستارگان

داستان فیلم

سولو: داستانی از جنگ ستارگان (انگلیسی: Solo: A Star Wars Story) فیلمی آمریکایی در سبک اپرای فضایی به کارگردانی ران هاوارد است که از سوی استودیو سینمایی والت دیزنی در سال ۲۰۱۸ بر روی پرده سینما رفت. این فیلم دومین فیلم مستقل جنگ ستارگان پس از فیلم سرکش یک محصول سال ۲۰۱۶ است. سولو: داستانی از جنگ ستارگان از لحاظ داستانی و وقایع اتفاق افتاده بین قسمت سوم جنگ ستارگان انتقام سیت و قسمت چهارم امیدی تازه قرار دارد و داستان ماجراجویی هان سولو را به همراه دوستش چوباکا و همچنین لندو کالریسیان را روایت می‌کند. از بازیگران آن می‌توان به آلدن ارنرایک، امیلیا کلارک، دونالد گلاور، وودی هارلسون، و تندی نیوتون اشاره کرد.

عکس برداری اصلی در ژانویه ۲۰۱۷ در استودیوهای پاین‌وود تحت هدایت فیل لرد و کریستوفر میلر آغاز شد. این فیلم برای اولین بار در تاریخ ۱۰ مه ۲۰۱۸ در لس آنجلس به نمایش درآمد و همچنین در ۱۵ مه در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۸ رونمایی شد. سرانجام این فیلم در ۲۵ مه در ایالات متحده بر روی پرده سینما رفت.


بازیگران

آلدن ارنرایک در نقش هان سولو:

یک قاچاقچی و خدمتکار بکت؛ ارنرایک در مورد تفاوت سولو در این فیلم و دیگر فیلم‌های جنگ ستارگان گفت: «من فکر می‌کنم اصلی‌ترین چیزی که تفاوت را ایجاد می‌کند این است که هان که در این فیلم ملاقات می‌کنیم، بیشتر آرمانگرا است. او رویاهای خاصی دارد که دنبالشان می‌کند، و ما تماشا می‌کنیم که چگونه بر او تأثیر می‌گذارد، همان گونه که حوادث به واقعیت‌های جدید واقعیت می‌بندند، واقعیت‌هایی که سخت‌تر و پیچیده‌تر از انتظار می‌رود.» بازیگر اصلی هان سولو یعنی هریسون فورد با او ملاقات کرد تا دربارهٔ شخصیت هان به او مشورت دهد.

وودی هارلسون در نقش توبایس بکت:

یک جنایتکار و مربی هان سولو؛ شخصیت بکت بر اساس لانگ جان سیلور از جزیره گنج ساخته شده توسط رابرت لویی استیونسن است.


امیلیا کلارک در نقش کیرا:

معشوقه سابق هان؛ کلارک شخصیت او را اینگونه توصیف کرد: «او دارای دو جنبه است. اما در اصل او برای زنده ماندن می‌جنگد. اگر شما در یک محیط کثیف یک بانوی واقعاً دلربا داشته باشید، شما از وجود این دلربایی در این مسیر خشن مطمئن هستید.» کلارک با توجه به رابطه اش با سولو گفت: «آن دو اساساً به عنوان دوستان اصلی هم بزرگ شدند. همچنین آنها به عنوان شرکای جرم و جنایت بزرگ شدند. بدیهی است که از لحاظ عاشقانه چیزهایی وجود داشته باشد. به هر حال آن دو باهم رشد کردند و از کودکی با هم بودند.»


دونالد گلاور در نقش لندو کالریسیان:

یک قاچاقچی روبه رشد در جهان تبهکاران کهکشان؛ بازیگر اصلی لندو یعنی بیلی دی ویلیامز با او ملاقات کرد و دربارهٔ برخی از بینش‌ها و کلمات لندو با او صحبت کرد.

تندی نیوتون به عنوان وال بکت؛ همسر بکت که عضو جنایی خدمه همسرش است.

فوبی والر-بریدگ در نقش ال۳-۳۷؛ یک ربات که همدم و هدایتگر لندو است.

جوناس سوتامو در نقش چوباکا؛ بهترین دوست از نژاد ووکی هان که همچنین اولین شریک هان است.

پل بتانی در نقش درایدن واس:

یک جنایتکار بی رحم است که دارای سابقه کار با بکت است. ایفاگر نقش او ابتدا برای مایکل کی ویلیامز بود.

فیلم های مشابه

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان