دانلود انیمیشن فاجعه کیهانی

ماجراجویی , کمدی , هیجان انگیز
 • 0 دیدگاه
 • 61 بازدید
8
دانلود انیمیشن فاجعه کیهانی

دانلود انیمیشن فاجعه کیهانی

داستان فیلم

انیمیشن فاجعه کیهانی (به انگلیسی: Cosmic Scrat-tastrophe) نام پویانمایی از سری انیمیشن‌های کوتاه عصر یخبندان (به انگلیسی: Ice Age) محصول کمپانی بلو اسکای (به انگلیسی: Blue Sky Studios) می‌باشد که به کارگردانی مشترک مایک ثرمایر (به انگلیسی: Mike Thurmeier) و گلن چو (به انگلیسی: Galen T. Chu) ساخته شده و در سال ۲۰۱۵ پخش شده است. این پویانمایی کوتاه مقدمه‌ای بر پنجمین شماره از سری عصر یخبندان با نام مرحله برخورد (به انگلیسی: Ice Age: Collision Course) نیز هست که در سال ۲۰۱۶ اکران خواهد شد. 


داستان انیمیشن فاجعه کیهانی اسکرت Cosmic Scrat-tastrophe در مورد اسکرت هستش که دوباره می‌خواد بلوطش رو جایی قایم کنه. بعد از اینکه اسکرت باعث می‌شه که جزیره سنجاب‌ها داخل یه سوراخ مکیده بشه، سر از فضا در می‌آورد درحالی‌که داره می‌چرخه و یه بلوط هم دستشه. او داخل غاری می‌افته و جایی رو نشون می‌کنه که بلوطش رو بکوبه. غار با کوبیدن بلوط، شروع به ذوب‌شدن می‌کنه و معلوم می‌شه که غار، فضای داخلی یک فضاپیما هستش.


اسکرت هول می‌شه و سعی می‌کنه اهرمی که بلوط رو روش کوبیده برگردونه سرجاش ولی فضاپیما پرواز می‌کنه، به فضا می‌ره و با ماه برخورد می‌کنه و بعد ماه با بقیه سیاره‌ها برخورد می‌کنه، مثل توپ‌هایی که در بازی بیلیارد به هم می‌خورند. دو تا از سیاره‌ها با برخورد به هم تغییر رنگ می‌دهند و منظومه شمسی شکل جدیدی پیدا می‌کنه. او از دنیای جدیدی که ساخته متعجب می‌شه، سعی می‌کنه سرعت فضاپیما رو کم کنه و دوباره بلوطش رو می‌بینه و تو فضا با فضاپیما دنبالش می‌رود تا اینکه با یک سیاره برخورد می‌کنه. اسکرت از فضاپیما پیاده می‌شه و دنبال جایی می‌گرده که بلوطش رو داخلش بکوبه و با این‌کار باعث ترک خوردن سیاره می‌شه.


تا الان فهمیدیم که اسکرت منظومه شمسی رو تغییر داده و فاجعه جدیدی به بار آورده. آیا او می‌تونه این رو حل کنه؟ نقش منفرد، سید و دیگو تو داستان چیه؟ خودتون انیمیشن زیبای فاجعه کیهانی اسکرت رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.


لینک های دانلود


برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان
 • nadia rajabzade
  nadia rajabzade 6 ماه پیش

  jaleb bud

 • nadia rajabzade
  nadia rajabzade 6 ماه پیش

  bad nist

 • nadia rajabzade
  nadia rajabzade 6 ماه پیش

  bad nist