سریال ممنوعه توی دو ماه اخیر شروع به پخش شد و بعد از ممنوع شدنش دوباره تونست به شبکه های خانگی بیاد و به زودی شاهد پخش فیلم هزار پا در شبکه خانگی خواهیم بود.

فیلم

فیلم برداری اولین بار در قرن هیجده میلادی در آمریکا شروع شد و در ابتدا به صورت یک هنر بود به صورتی که قبلا محفظه هایی بود که دارای یه شکاف دایره مانند بود و برای دیدن فیلم از آن شکاف به داخل ماشین نگاه کرده و صحنه هایی از فیلم را میتوانستند ببینند . دانلود فیلم با شروع اینترنت در دنیا آغاز شد و خیلی از مردم دنیا فیلم های خود را بصورت دیجیتال ازاینترنت دانلود میکنند.

فیلم ایرانی

اولین دوربین فیلم برداری در زمان ناصرالدین شاه وارد ایران شد ولی اولین فیلم ایرانی ، فیلم ایرانی دختر لر ساخته اردشیر ایرانی بود که در بمبی ساخته شد و به اوضاعی سیاسی آن زمان پرداخت . از زمان ورود اینترنت به ایرانی ، دانلود فیلم ایرانی یکی از قدرتمند ترین جستجوها در بین کاربران بوده است.

هزار پا یه فیلم کمدی ایرانی با بازی زیبای رضا عطاران ، جواد عزتی ، امیرمهدی ژوله و ... است که پرفروشترین فیلم تاریخ سینمای ایران شد.این فیلم داستان یه آقایی به اسم رضا است که  از بچگی یه پا نداره و از پای مصنوعی استفاده میکنه و با دوستش منصور ( جواد عزتی ) برای پول گرفتن از بیمه هربار جلوی یه ماشین میپره و میگه که پاش قطع شده و تو بیمه به هزارپا معروفه داستان تا اونجا پیش میره که رضا میخواد با یه خانومه  پولدار که نذر کرده با یه جانباز ازدواج کنه از طریق مادرش آشنا میشه و خودشو یه جانباز جا میزنه.

این سریال که در اون بازیگرانی چون میلاد کی مرام ، نیکی کریمی ، امیر جعفری ، آتیلا پسیانی و ... به ایفای نقش پرداخته اند داستان پسرپولداری به اسم سامی تجلی است که  به اصرار پدرش با دختری به اسم ترانه برای موقعیت مالیش ازدواج میکند ولی بعد از دو سال جدا میشود و عاشق دختر دیگری به نام برکه میشود اما ترانه که همچنان سامی را دوست دارد متوجه قضیه میشود و چند نفر را اجیر میکند تا روی برکه اسید بپاشند و...

بازگشت به لیست

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان