ابراهیم بخشی

کارگردان | ثبت نشده!
  • اشتراک
  • 0 دیدگاه
  • 24 بازدید

درباره هنرمند

بیوگرافی

ابراهیم بخشی صدابردار قدیمی سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار ابراهیم بخشی می‌توان به فعالیت در فیلم سربلند، فیلم جوان ایرانی اشاره کرد.


ابراهیم بخشی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال ۱۳۸۲ در فیلم جوان ایرانی به کارگردانی داریوش بابائیان به عنوان صدابردار فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم سربلند، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای ابراهیم بخشی محسوب می‌شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای همچون کیمیا باباییان، کاملیا باباییان، آرش علیپور و بابک نوری توانایی‌های حرفه‌ای او را ارتقا بخشید.


ابراهیم بخشی در سال ۱۳۸۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم ابراهیم بخشی در این سال، فعالیت در فیلم سربلند به کارگردانی سعید تهرانی محسوب می‌شود.


ابراهیم بخشی سال ۱۳۸۵ فیلم سربلند به عنوان صدابردار فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی ابراهیم بخشی فعالیت در فیلم سربلند بوده است. زندگی حرفه‌ای ابراهیم بخشی را باید مدیون اعتماد سعید تهرانی باشیم. چرا که اگر سعید تهرانی به عنوان کارگردان به ابراهیم بخشی به عنوان صدابردار برای فیلمش اعتماد نکرده بود، شاید ابراهیم بخشی مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای حرفه‌ای خود انتخاب می‌نمود. از ابراهیم بخشی نقل قول شده است که برای کار خود در فیلم سربلند و همکاریش با سعید تهرانی به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. ابراهیم بخشی توانست با فعالیت در فیلم سربلند تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر سعید تهرانی، سعید رحمانی، ابوالفضل پورعرب و سروش صحت توانست سطح کاری او را متحول کند.

برخی از فیلم ها

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان